Westace

Westace

Westace brengt casinospellen, een live casino en een sportsbook samen onder één account. Je kiest bij registratie een valuta, activeert bonussen in het My Bonus-gedeelte en regelt stortingen en opnames via de betaalpagina. De tabel hieronder bundelt de belangrijkste gegevens.

Bonus claimen
Spellen Westace
Westace — Betaalmethoden
Bitcoin
Bitcoin
Maestro
Maestro
MasterCard
MasterCard
Ethereum
Ethereum
Bank Transfer
Bank Transfer
Crypto
Crypto
Apple Pay
Apple Pay
Google Pay
Google Pay
Blik
Blik

Westace — Aanbieders

Bgaming
Bgaming
Booongo
Booongo
Evolution
Evolution
Truebal
Truebal
Big Daddy Gaming
Big Daddy Gaming
Blueprint Gaming
Blueprint Gaming
Big Time Gaming
Big Time Gaming
Fantasma
Fantasma
GameArt
GameArt
Avatar UX
Avatar UX
OnderdeelGegevens
Welkomstbonus casino400% tot €15.000 + 400 FS
Welkomstbonus casino met crypto400% tot 20.000 USDT + 400 FS
Welkomstbonus sport100% tot €100
Welkomstbonus sport met crypto100% tot 200 USDT
SpelcategorieënSlots, tafelspellen, live casino, jackpots, instant games, kaartspellen, arcade, game shows, Megaways, Bonus Buys
Aanbieders (selectie)Playtech, Novomatic, Hacksaw Gaming, Amusnet, BGaming, Iron Dog, Iconic 21
StortingsmethodenVisa, Mastercard, Interac e-Transfer, Bitcoin, Ethereum, USDT
Minimale opname€10 bij kaart, Skrill en Mifinity
Maximale opname€5.000 bij Skrill en crypto
ValutaEUR, USDT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, TRX, USDC, BNB, DOGE, Solana, Cardano
VIP-club5 niveaus: Leather, Silver, Gold, Sapphire, Ruby
LoyaliteitsprogrammaWestace Rewards
ToernooienCasinotoernooien en Spin Rally, prijzenpot €300.000
Klantenservice24/7 live chat en support@06-112.nl

Account aanmaken bij Westace

Een account openen kost een paar stappen in de browser.

  1. Open de website van Westace en kies de registratieoptie.
  2. Kies een valuta uit de ondersteunde lijst, zoals EUR of USDT.
  3. Vul de gevraagde accountgegevens in.
  4. Bevestig dat je 18 jaar of ouder bent; registratie onder die leeftijd is verboden.
  5. Rond de registratie af en log in.

Spellen bij Westace

De spellen zijn gegroepeerd in rubrieken als Top, New, Popular, Provider of the Week, Superstars, Bonus Buys, Megaways, Streamers' Choice, Live Games, Instant Games, Slots, Table Games, All Jackpots en All Games. Veel titels zijn ook in demomodus te openen en de aanbiedersgids laat zich sorteren op Popular, A-Z en aantal.

Online slots bij Westace

Slots vormen de grootste groep, verdeeld over nieuwe releases, populaire titels, Megaways en Bonus Buys.

SlotAanbiederRubriek
Thunder StepJacksNieuw
Piggy Bankroll: Vault SmashPenguin KingNieuw
Trophy Rush Triple BoostAmusnetNieuw
4 Crabbin' FortunesIron DogNieuw
Book of Ra MagicNovomaticNieuw
Bonanza BillionBGamingSlots
Viking Raid BonanzaClutch GamingNieuw
Well of RichesNovomaticNieuw
Le PrechaunHacksaw GamingNieuw
Crime King 1000AmusnetPopulair

Live casino bij Westace

Het live casino heeft een eigen sectie, draait op desktop en mobiel en steunt vooral op roulette- en blackjacktafels.

LivespelAanbieder
Mega Fire Blaze Roulette LivePlaytech
Quantum Roulette LivePlaytech
Gold Saloon RouletteIconic 21
Vegas Roulette 500xAmusnet
Mega Fire Blaze BlackjackPlaytech
Gravity BlackjackIconic 21
Blackjack PrestigeLucky Streak

Tafelspellen en jackpots bij Westace

Daarnaast zijn er kaartspellen, arcadespellen, instant games en game shows. Jackpots hebben een eigen menu-item met titels van onder meer Novomatic, Amusnet en PatePlay.

SpelAanbiederCategorie
Bonsai Gold Hold & WinNovomaticJackpots
Robin Hoodwink Pate LinkPatePlayJackpots
40 Extra Crown Coin BoostAmusnetJackpots
36 Coins Grand Gold EditionVoltEntJackpots
French RouletteImagine LiveRoulette
VIP Blackjack 1Imagine LiveBlackjack

Bonussen bij Westace

Westace werkt met aparte bonussen voor casino en sportsbook, plus crypto-varianten van beide welkomstaanbiedingen. Je activeert alles in het My Bonus-gedeelte na een kwalificerende storting; de voorwaarden per actie staan op de promotiepagina.

Welkomstbonussen bij Westace

Het casinopakket bestaat uit drie stortingsmatches met free spins, met een cryptoversie van dezelfde aanbieding. Voor de sportsbook geldt een aparte eerste-stortingsbonus in euro's of USDT. Alle vier de aanbiedingen zijn voor nieuwe spelers.

BonusAanbodVoor wie
Casino Welcome Package400% tot €15.000 + 400 FSNieuwe casinospelers
Casino Crypto Welcome Bonus400% tot 20.000 USDT + 400 FSNieuwe casinospelers met cryptostorting
Sport First Deposit Bonus100% tot €100Nieuwe sportweddenschapsspelers
Sport Crypto Welcome Bonus100% tot 200 USDTNieuwe sportspelers met cryptostorting

Reloadbonussen bij Westace

Terugkerende spelers claimen doordeweeks en in het weekend een reload: voor het casino in free spins of bonusgeld met extra spins, voor sport als percentagematch.

BonusAanbodVoor wie
Casino Weekly Reload70 free spinsTerugkerende casinospelers
Casino Weekend Reload Bonus€500 + 70 free spinsTerugkerende casinospelers
Sport Weekly Reload Bonus60% tot €600Terugkerende sportspelers

Cashback bij Westace

Cashback is er voor slots, sportweddenschappen en het live casino. De slotscashback is dagelijks; percentages en maximumbedragen verschillen per aanbod.

BonusAanbodVoor wie
Casino Daily Cashback15% tot €250Casinospelers
Sport Cashback Bonus10% tot €500Sportspelers
Live Cashback25% tot €200Livecasinospelers

Bonus claimen bij Westace

Claimen verloopt altijd via dezelfde route.

  1. Kies een aanbieding en open READ MORE of JOIN NOW.
  2. Doe een kwalificerende storting.
  3. Ga naar het My Bonus-gedeelte van je account.
  4. Activeer de gekozen bonus.

Betalingen bij Westace

Westace accepteert kaarten, Interac e-Transfer en verschillende cryptovaluta voor stortingen. Stortingslimieten zijn vooraf niet zichtbaar; alleen de opnamelimieten staan op de betaalpagina, met vaste minimum- en maximumbedragen per optie.

StortingsmethodeType
VisaKaart
MastercardKaart
Interac e-TransferE-transfer
BitcoinCrypto
EthereumCrypto
USDTCrypto

Hieronder staan alle opnamemethoden met hun limieten.

OpnamemethodeTypeMinimumMaximum
Withdraw to CardKaart€10€3.000
SkrillE-wallet€10€5.000
MifinityE-wallet€10€2.500
USDT ERC20Crypto€20€5.000
BitCoinCashCrypto€20€5.000
USDT SolanaCrypto€20€5.000
USDT BEP20Crypto€20€5.000
USDT TRC20Crypto€20€5.000
BitcoinCrypto€60€5.000
EthereumCrypto€20€5.000
LitecoinCrypto€20€5.000
TRXCrypto€20€5.000
USDCCrypto€20€5.000
BNBCrypto€20€5.000
DOGECrypto€20€5.000
SolanaCrypto€20€5.000
USDC SolanaCrypto€20€5.000
CardanoCrypto€20€5.000

Zo neem je geld op bij Westace

  1. Log in op je Westace-account.
  2. Open het betaalgedeelte en kies de optie voor opnemen.
  3. Selecteer een opnamemethode uit de lijst hierboven.
  4. Vul een bedrag in binnen het minimum en maximum van die methode.
  5. Bevestig de aanvraag en wacht op de verwerking.

Wedden bij Westace

De sportsbook heeft secties voor Sports, Live Betting, Virtual Sports en Horse Racing. Je wedt vooraf of live, met opties als accumulator, Bet Builder, Boosted Odds en Early Payout. Sportspelers hebben eigen bonussen: een eerste-stortingsbonus, een wekelijkse reload en cashback.

OnderdeelDetails
SportenTennis, voetbal, American football, tafeltennis, basketbal, honkbal, ijshockey, virtuele sport, paardenrennen, esports
WedtypesPre-match, live, accumulator, Bet Builder, Boosted Odds, Early Payout
PaardenrennenBeschikbaar in een eigen sectie
Virtuele sportBeschikbaar in een eigen sectie
Live streamingNiet beschikbaar
Cash outNiet beschikbaar

Veiligheid bij Westace

De website werkt met HTTPS en biedt een Privacy Notice en een Cookies Notice. Westace geeft aan de standaarden van de vijfde antiwitwasrichtlijn te respecteren en verantwoordelijk te zijn voor leeftijdscontrole. Registratie onder de 18 jaar is verboden en winsten van minderjarige spelers worden geannuleerd. Zelfuitsluiting en een afkoelperiode zijn beschikbaar, met verwijzingen naar Gamblers Anonymous, Gambling Therapy en Net Nanny.

Klantenservice bij Westace

Westace promoot 24/7 live chat en heeft daarnaast een e-mailadres. Op de site staan een Help Centre en aparte pagina's voor Promotions, VIP, Payments en Responsible Gaming. De ondersteuning is in het Engels, terwijl de site een taalkiezer met meerdere Europese talen heeft.

KanaalDetails
Live chat24/7 beschikbaar
E-mailsupport@06-112.nl
Help CentreAanwezig op de website
Taal ondersteuningEngels
VIP-contactPersoonlijke VIP-manager voor VIP-leden

Veelgestelde vragen over Westace

Welke welkomstbonus biedt Westace aan casinospelers?

Het Casino Welcome Package geeft 400% tot €15.000 plus 400 free spins over drie stortingsmatches, met een cryptoversie van 400% tot 20.000 USDT plus 400 free spins.

Hoe activeer ik een bonus bij Westace?

Doe een kwalificerende storting en activeer de bonus daarna in het My Bonus-gedeelte van je account.

Zijn er bonussen voor terugkerende spelers bij Westace?

Ja: een weekreload van 70 free spins, een weekendreload van €500 plus 70 free spins en voor sport 60% tot €600.

Welke cashback biedt Westace?

Dagelijkse slotscashback van 15% tot €250, sportcashback van 10% tot €500 en livecashback van 25% tot €200.

2026-10-14